انگار باید برم ...

انگار دنیا داره زیرو رو می شه ...

این روزها اصلا روزهای خوبی نیست . یه جورایی انگار باید برم ، فقط نمیدونم کجا، با کی ( البته تنها بهتره)، واسه چی ، نمیدونم . فقط میدونم که باید یه چند مدتی برم . اصلا حوصله هیچ موجود زنده ای رو ندارم . دلم واسه ی آقای ... تنگ شده .فقط دلم ایشون رو می خواد. روز های نمایشگاه نزدیک و من هم فوق العاده بی حوصله . تو این روزها معمولا با حاج کاظم میشینم و حاجی می خونه و گریه و خنده و سکوت و ... .

این شعر هم همین طوری:

هوا از بس که خوشحاله
به عشقت برف می‌باره
نباشی، نقشه‌ی دنیا
یه اقیانوس کم داره ...

/ 10 نظر / 30 بازدید
اکبر

سلام/ داش روح الله منم دلم میخواد برم... کجا باید رفت... من چون بلمی در وسط اقیانوس / پاروی مرا در آب انداخته اند....

اکبر

به قول یکی از رفقا: دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند...

....

چون می روی بی من مرو ای جان جان بی تن مرو ..... رفیق برو آنجا که تو رو منتظرند همه دروغ میگن الا آقای ...

....

برادر : خدا رو شکر که ارباب نشسته تهران وهمه اینطور داغونیم به قول یه قلندری اونروزها که حضور فیزیکی ندره این شهر عین مرده شور خونه است

رضا ارشدی

سلام استاد زیبا بود دانشجوی روابط عمومی

لیندی

دیروز همسایه ام ازگرسنگى مرد درعزایش گوسفندها سربریدند... (شریعتى)

سارا

اولین مرحله ی وجود طبیعت وجود هست و آخرین مرحله وجود ابدیت وجود و هدفمندی او . حالا تو اگه حوصلت سر رفته و از چیزی گریزونی مراحل چندگانه وجود پراهمیت تر از هر مسئله روانشناسی جواب می ده یعنی عزیزم تو از دقایقی عبور کردی و به این سن رسیدی که هیچ تئوری مسلمی بر اون حکومت نمی کرد و یکی در میون درس زندگی گرفتی و گاه به مادر اندیشیدی و دستهای او و گاه به ساختارزدایی دوران نوجوانی . ببین اصل مطلب اینجاست که حکومت تشکیل می دهند اما اساس حکومت رو تشکیل نمی دهند و هنوز در اختیار نگرفتند که اشخاص شخصیت وجودی دارند و گمراهی یعنی نادانی و رامش این نادانی به دانش علم صحیح هست که بزرگان فقط باید مطالعه کنند اون هم زمانی که دیگه از تربیت فرزندشون سالهاست گذشته ! مسلما این شیوه غلطیه و تقلید مجاز نیست هرکس باید خود به درجه اجتهاد برسد .

سارا

علم اساسی است که در حین شکل گیری کودک باید به او تزریق بشه و ابدیت وجود هم یعنی زگهواره تا گور دانش بجود و این بیدن منظور هست که اساس علم از وجود جدایی ناپذیر هست و اگر گاهی باشد و گاهی نباشد این منم که به طبیعت رو می کنم و طبیعت زیرترین مرحله وجود هست .

سارا

کاش خنده بر اندیشه حلال بود !!!

سارا

بی علت با خودم گفتم نظرات من به نوشته های نویسنده محترم تو چه حیطه ای بود و نشستم مرور کردم دیدم به به جز اغماض چیزی نیست و چه بی اندیشه گذشت لحظات عمر ...